Напишіть нам

Всі теми

10 Травня 2019

Дві області досі не розподілили субвенцію НУШ, закупівлі – під загрозою

Житомирська та Миколаївська області досі не розподілили субвенцію НУШ, через що є ризик зриву закупівель обладнання для перших класів у цих регіонах.

Про це заявила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич під час Всеукраїнської наради освітніх управлінців щодо початку підготовки до наступного 2019-2020 навчального року, передає прес-служба МОН.

“Ми повірили на слово. Частина виконала обіцяне, частина - ні. Миколаївська та Житомирська області - єдині, в яких досі не здійснено розподілу, і сьогодні там закупівлі на Нову українську школу перебувають під більш ніж реальною загрозою зриву, – зазначила Гриневич.

Вона підкреслила, що цього року уряд розподілив субвенцію НУШ по областях на два місяці раніше, ніж минулого. Це зробили для того, що уникнути ситуації, як 2018 року, коли деякі з областей не встигли освоїти кошти.

Водночас, очільники управлінь освіти Житомирської та Миколаївської областей розповіли, що їхні обласні ради не мали засідань з грудня минулого року.

Раніше Гриневич заявляла, що облради у Волинській, Івано-Франківській, Київській, Тернопільській та Запорізькій областях можуть провалити строки закупівлі обладнання для першачків НУШ. Зараз ці області вже розподілили кошти

Нагадаємо, 27 лютого уряд спрямував в області 1,2 мільярда гривень субвенції НУШ.

Також уряд спрямував 1 мільярд гривень на інтернет та комп’ютери у школах.

Фото: автор – AndrewLozovyi, Depositphotos


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення