Напишіть нам

Всі теми

Лист Учню від Учителя

Я знаю, тобі не дуже хочеться, щоб завтра було 1 вересня.

Так, знову прокидатися дуже рано, знову життя розписане кожну хвилину, знову розмови з батьками, що цього року ти маєш бути кращим, ніж минулого.

І ще багато таких “знову”…

Я це все знаю і розумію. Я тебе, напевно, здивую, але мені теж важко прощатися з теплими сонячними та майже безтурботними днями, хоч щоб там не говорили про вчителів.

Але я знаю, яким фантастичним буде цей навчальний рік, тому що майже ціле літо продумував практично кожен день нашого спілкування з тобою, безліч проєктів та виїзних уроків, мій дорогий Учню.

У нас з тобою буде фантастична освітня експедиція, в якій ти зможеш бути і капітаном корабля, і частиною дивовижної команди своїх однокласників. Який би “вітер” не дув, чи потрапив би ти в навчальний шторм, я завжди буду поруч. Лише не бійся зі мною поговорити, якщо раптом забракне сил чи натхнення.

Я – твій помічник, старший друг, який має більше знань і досвіду. Але я такий же, як і ти: так само засмучуюся, коли щось не вдається, так само радію, коли тобі вдається здолати перешкоди і досягти успіху.

І знаю напевне, що кожного року ти все більше наближаєшся до втілення своїх мрій, адже отримуєш усе більше знань і умінь, які дозволять тобі скласти свій життєвий план і обрати вищий навчальний заклад своєї мрії, а далі – творити своє життя і змінювати світ.

Я відчуваю, що цей рік буде особливим і неповторним, яскравим і незабутнім, емоційним і важливим. Тож разом подякуймо чарівному літу і зустрінемо з надією осінь.

Я завжди у твоїй команді, бо я – твій УЧИТЕЛЬ!

Інна Дьоміна, співзасновниця “SOM.Science. Освітній консалтинг” та співавторка одного з проектів інтегрованого курсу “Природничі науки” для старшої школи, співзасновниця та керівниця навчального процесу Загальноосвітньої школи Claris Verbis

Титульне фото: автор – AndrewLozovyi, Depositphotos

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Матеріали за темою

Обговорення