Напишіть нам

Всі теми

9 Листопада 2017

У тестах ЗНО з іноземної мови буде аудіювання

Завдання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови у 2018 році міститимуть аудіювання.

Про це повідомив Центр оцінювання якості освіти.

Найсуттєвіші зміни внесено до сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов: додано нову частину “Розуміння мови на слух (аудіювання)”, збільшено кількість завдань і час, відведений на виконання сертифікаційної роботи, обумовлено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні“.  зазначено у повідомленні.

Для аудіювання передбачено 30 хвилин. Учасники прослухають кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин, а потім дадуть відповіді на різнопланові запитання.

Ці завдання перевірятимуть здатність розуміти почуте й вибирати необхідну інформацію з прослуханих текстів. Аудіозаписи відтворюватимуться двічі. Учасники матимуть час (до 10 хвилин) для перенесення своїх відповідей на завдання частини “Розуміння мови на слух (аудіювання)” у бланк А“,  пояснили в центрі.

Загалом тести з іноземної мови триватимуть 150 хвилин. Тестування передбачає завдання з різними рівнями складності.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації вираховуватимуть таким чином:

1. результат виконання всіх 59 завдань тесту буде зараховано як результат ЗНО (за шкалою 100–200) під час прийому до закладів вищої освіти;

2. учасники, які оберуть іноземну мову як предмет ДПА, отримають результат державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань.
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59.

Раніше Центр оцінювання якості освіти випустив рекомендації, на що потрібно зважати, готуючись до зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо, в умовах вступу на 2018 рік збереглися всі коефіцієнти та додаткові бали. А щоб вступити до вишів на медичні спеціальності, тепер абітурієнтам потрібно набрати не менше 150 балів з кожного предмету на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також вже визначені дати проведення ЗНО у 2018 році.

Фото: автор – Alice Moore, Unsplash


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення