Напишіть нам

Всі теми

22 Січня 2018

У МОН пояснили, які міжнародні сертифікати зараховуються як шкільний іспит з іноземної

У Міністерстві освіти і науки пояснили, які міжнародні сертифікати зараховуються замість проходження державної підсумкової атестації з іноземної мови.

Про це йдеться в листі МОН “Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/18 навчальному році” від 22 січня, опублікованому на сайті МОН.

Щоб автоматично отримати в атестаті 12 балів з іноземної мови (з англійської  до 1 червня, з іспанської, німецької, французької  до 29 травня) потрібно отримати такі міжнародні сертифікати (дипломи):

  • Deutches Sprachdiplom (DSD), Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD), Goethe-Zertifikat В1, Goethe-Zertifikat B2 – німецька мова;
  • DELF/DALF – французька мова;
  • IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English (PTE – англійська мова; D.E.L.E. – іспанська мова).

Сертифікат повинен бути рівня В1 або вище – y paзi вивчення мови на рівні стандарту або академічному рівні, В2 або вище – у разі вивчення мови на профільному рівні

Учням, які отримали міжнародний сертифікат з 3 квітня до 1 червня 2018 року з англійської мови (до 29 травня – з іспанської, німецької, французької) і проходитимуть ДПА з іноземної у формі ЗНО, у додаток до атестата також виставляється оцінка 12 балів з іноземної.

Водночас, учням, які отримали міжнародний сертифікат після реєстрації для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО (з 19 березня до 1 квітня) i до 2 квітня не перереєструвались, виставляється оцінка за результатами зовнішнього оцінювання.

Нагадаємо, Центр оцінювання якості освіти оприлюднив зразки завдань зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Завдання ЗНО з іноземних мов у 2018 році міститимуть аудіювання.

Також вже визначені дати проведення ЗНО.

Фото: автор – undrey, Depositphotos

 


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення