Напишіть нам

Всі теми

Як працювати в Google-клас: покрокова інструкція

Одне з головних питань у дистанційному навчанні як організувати зручний для учнів і вчителя процес виконання і надсилання завдань, створення унікальних матеріалів і спілкування між усіма учасниками освітнього процесу.

Одне з рішень використовувати Google-клас. Це платформа, в якій ви можете створити віртуальний клас, через електронну пошту додати до нього своїх реальних учнів, ставити завдання у спільному структурованому просторі всім школярам або вибірково, оперативно обмінюватися інформацією, створювати свої завдання або додавати їх з інших платформ.

Щоб продемонструвати вам, як використовувати цей інструмент, ми попросили дозволу перекласти і трохи модифікувати презентацію (авторство Влад Ілін). На наш погляд, вона чудово пояснює основні можливості від користування сервісом.

Переглянути презентацію можна нижче

Як використовувати Google клас (для вчителів)) (2)

Завантажити документ

Завантажити у форматі Power Point

Вікторія Топол, “Нова українська школа”

Титульне фото: автор – VitalikRadko, Depositphotos

Публікація підготовлена за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні. Фонд Фрідріха Науманна за Свободу – фонд ліберальної політики, що сприяє зміцненню свободи та гідності людини в усіх сферах суспільства. Детальніше за посиланням.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Матеріали за темою

Обговорення