Напишіть нам

Всі теми

Розділ 6. Як домовлятись у великій спільноті (частина 1)

Що таке педагогіка партнерства і як школа може ефективно співпрацювати з батьками та учнями? Відповіді на це є у відеолекції “Меморандум співпраці: як запровадити в школі педагогіку партнерства”.

У ній розповідається про новий документ, що розробила ГО “Смарт освіта, – Меморандум співпраці всіх учасників освітнього процесу в школі. Це документ, який має спростити комунікацію між педагогами, батьками і учнями та ухвалення рішень у школі.

Лекція – це покроковий план, як впровадити документ у будь-якій школі. У лекції координаторка проекту зі створення Меморандуму Зоя Звиняцьківська розповідає про те, як користуватись документом, та про засади успішної побудови успішної співпраці в школі. А тренерка з розвитку організацій Наталя Церклевич розповість як організувати обговорення документу у великій спільноті.

Меморандум складється з трьох розділів.

Перший – присвячено правилам та регламентам, яких не вистачає для врегулювання щоденного життя та розпорядку, які спільнота кожної школи має напрацювати сама.

Другий розділ – стосується підвищення ефективності освітнього процесу.

Третій розділ – присвячено безпеці в школі, сприятливому фізичному середовищу, так і комфортній психосоціальній атмосфері.

Цей курс представлений ГО “Смарт освіта” в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Матеріали за темою

Обговорення