5 132
0
В Україні презентувати антикорупційну брошуру, яка покликана допомогти налагодити доброчесні та партнерські відносини в школі.
Її опублікували на антикорупційній сторінці EdCamp’у.
Вона містить добірку порад та роз’яснень щодо запобігання корупції в освіті. Видання насамперед передбачене для вчителів, керівництва шкіл, батьків та учнів.
Брошура складається з двох частин:
“Експертні відповіді на кожне запитання позначені відповідним сигналом світлофора: червоним, жовтим або зеленим. Зрозуміло, що червоне світло означає – це робити не можна, зелене – можна; жовте дозволяє діяти лише за певних умов.
Втім, ситуації, що виникають у житті шкільної громади, подекуди бувають настільки складними й багатовимірними, що можуть мати кілька різних однаково прийнятних варіантів вирішення. Тому після деяких запитань розміщено одразу два світлофори з різними сигналами”, – зазначено в передмові.
Ознайомитися з брошурою можна за цим посиланням або в документі нижче:
SVITLOFOR-OSVITN-OYI-DOBROCHESNOSTI-03.08.2020-DLYA-PREZENTATSIYIВидання підготували експерти проєкту #USAID_ВзаємоДія у співпраці з Міністерством освіти і науки, освітнім омбудсменом, громадськими організаціями “ЕдКемп Україна”, “Батьки SOS”, “Смарт освіта” та “Батьківський контроль”.
Також творці брошури закликають давати свої пропозиції чи зауваження щодо видання. Це можна зробити, написавши на пошту sacci.ua@gmail.com або на fb-сторінку проєкту USAID_ВзаємоДія.
Нагадаємо, ГО “ЕдКемп Україна” за підтримки проєкту USAID_ВзаємоДія набрав тренерів, які готуватимуть освітян використовувати антикорупційні інструменти для навчання. Зокрема, йдеться і про антикорупційну брошуру.
Окрім того, триває набір 160-ти педагогів, які:
Дивіться також два документальні фільми про амбасадорок антикорупційного проєкту USAID_ВзаємоДія
Ілюстрація взята з титульної сторінки брошури
Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю громадської організації “ЕдКемп Україна” і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.
Обговорення