Напишіть нам

Всі теми

18 Листопада 2019

Українські школярі перемогли на Глобальному конкурсі інновацій у Сінгапурі

Збірна українських учнів перемогла на Глобальному конкурсі інновацій (Advanced Innovation Global Competition 2019) у Сінгапурі.

Про це повідомили на fb-сторінці Малої академії наук.

Україну представляли четверо школярів, і всі вони здобули золоті медалі: Ольга Харасахал, Софія Петришин, Назар Поночевний та Дмитро Лопушанський. До того ж, Ольга Харасахал отримала нагороду “Найкращий серед найкращих” (Best Award Trophy)”.

“У змаганні могли взяти участь проєкти, що вже мають робочий прототип і готові до запуску на світових ринках.

У складі журі – представники Массачусетського технологічного інституту, Наньянського технологічного університету, Державного університету Малайзії та інших провідних наукових установ світу. Це велика перемога для України в сезоні наукових змагань 2019, – наголосив голова української делегації, заступник директора НЦ “МАНУ” Евген Кудрявець.

Раніше українська школярка перемогла на міжнародному науковому конкурсі в Бразилії.

Нагадаємо, цьогоріч українські команди школярів здобули 4 медалі на міжнародній олімпіаді з фізики, 6 медалей на олімпіаді з математики в Британії, 3 медалі на міжнародній олімпіаді з біології, 3 медалі на міжнародному науковому конкурсі в Китаї, 4 медалі на олімпіаді з хімії у Франції, 4 медалі на олімпіаді з інформатики в Азербайджані, 5 медалей на міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики та 1 медаль на міжнародній олімпіаді з географії в Кореї.

Також український учень здобув срібну медаль на Олімпіаді геніїв у США,

Фото: FB/Мала академія наук України

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення