Напишіть нам

Всі теми

22 Червня 2020

Президент підписав закон, який звільняє випускників шкіл від ДПА

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє випускникам шкіл не складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Про це повідомили на сайті президента.

“Закон має на меті мінімізацію ризиків захворювання на COVID-19 серед учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, і подальшого поширення коронавірусної хвороби.

Документ вносить доповнення до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, згідно з якими у зв’язку з впровадженням карантинних заходів учні, що завершують здобуття загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА), – йдеться у повідомленні.

Водночас, складати ЗНО для вступу у виш – необхідно.

У МОН підрахували, що звільнення випускників від ДПА дозволить зменшити на 27-30% кількість учасників зовнішнього тестування, що дасть змогу збільшити соціальну дистанцію учасників.

Закон набере чинності наступного дня після оприлюднення.

Нагадаємо, 18 червня Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє випускникам шкіл не складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Раніше МОН звільнило від державної підсумкової атестації випускників 4-х та 9-х класів.

Фото: автор – Fotofabrika, Depositphotos

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення