Напишіть нам

Всі теми

7 Жовтня 2017

Підлітків запрошують взяти участь у конкурсі есе про медіаграмотність

Громадська організація “Детектор медіа” оголосила конкурс есе про проблеми українських медіа для людей від 14 до 18 років.

Про це повідомив “MediaSapiens”.

“Вислови свою думку в есе (невеликому письмовому творі) на тему “Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?”. У ньому розкажи про проблему або щось, що тобі не подобається, коли ти дивишся телепрограми, фільми чи серіали, читаєш веб-сайти чи спілкуєшся в соціальних мережах. А також опиши, як, на твою думку, цю проблему можна було би вирішити йдеться в повідомленні.

Організатори обіцяють переможцю екскурсію редакціями телеканалів та видань у Києві та оплату проживання і доїзду. 

Окрім того, автор(ка) найкращого есе отримає піврічну передплату на журнал “Однокласник”, публікацію свого твору на сайті “MediaSapiens”, книги від “Видавництва Старого Лева” та видавництва “Наш формат” і 3D-пазли з дерева, які збираються в механічну іграшку.

Для участі в конкурсі організатори висувають такі умови:

1. Подумай, які, на твій погляд, є проблеми в медіа (не забувай, що медіа – це не тільки преса, телебачення та онлайн-видання).

2. Щоб більше дізнатись про засоби масової інформації та більш критично сприймати інформацію, почитай інтерактивний підручник “МедіаДрайвер” . Кожен його розділ розповідає про різні типи медіа, їхні переваги та ризики, а в кінці розділів можна пройти тести.

3. Напиши невеликий твір на тему “Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?”, де вислови свою думку та використай інформацію з тематичного розділу “МедіаДрайвера”.

4. Надішли готову роботу на адресу mediasapiens.tk@gmail.com з твоїм прізвищем у темі листа (Приклад: Прізвище_Есе “Це зовсім не ОК. У чому проблема українських медіа?”). У тексті листа, будь ласка, вкажи своє ім’я та прізвище, вік, клас та місто, в якому навчаєшся.

Роботи приймають до 30 жовтня. Максимальний обсяг тексту – 2 сторінки А4, 14 шрифт (Times New Roman). Формат файлу DOC або DOCX.

Роботи оцінюватиме журі, у складі якого – редактори й медіапедагоги.

Фото: автор – Tracy Thomas, Unsplash


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення