Напишіть нам

Всі теми

2 Липня 2020

На сайті МОН відкорегували новину про призначення Шкарлета

Після скандального призначення Сергія Шкарлета т.в.о міністра освіти і науки зі сайту міністерства прибрали згадки, що для цього уряд створив ще одну посаду заступника міністра.

Про це пише УП.Життя.

Згадку про створення ще однієї позиції прибрали як із заголовка, так і з тексту новини:

“Для цього Кабмін додав ще одну ставку заступника міністра у штатний розпис МОН, адже тільки з цієї посади можна призначати т. в.о. Відтепер в МОН 7 штатних одиниць заступників Міністра та державний секретар”, – видалена частина новини.

 

Нагадаємо, 25 червня уряд призначив колишнього регіонала і плагіатора Сергія Шкарлета тимчасовим виконувачем обов’язки міністра освіти і науки. Для цього Кабмін спеціально додав ще одну ставку заступника міністра в штатний розпис міністерства.

Читайте також “Подумати про 10-річку і скасувати ЗНО для заочників – розбір позиції кандидата в міністри Шкарлета”

Перед тим, 18 червня, кандидатуру Шкарлета на пост очільника МОН не підтримав профільний парламентський комітет. Після цього його призначення міністром навіть не розглянути в залі засідань Верховної Ради.

У цей же день під парламентом зібрався пікет науковців та освітян проти призначення Шкарлета. На ньому, зокрема, був присутній Антон Сененко, якого згодом допитав працівник СБУ. Згодом українські вчені звернулись до президента, прем’єра та СБУ, де висловились різко проти переслідувань науковців та призначення Шкарлета.

30 червня під Кабміном та офісом президента зібрався ще один пікет проти призначення Шкарлета.

Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що уряд не збирається скасовувати реформу освіти, а у Шкарлета є три місяці випробувального терміну, щоб “проявити себе”.

1 липня уряд звільнив чотирьох з шести заступників міністра освіти і науки.

Український католицький університет наполягає на перевірці наукових робіт Шкарлета на плагіат.

Усі ілюстрації: скріншоти новини зі сайту МОН

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення