Напишіть нам

Всі теми

16 Травня 2018

У МОН кажуть, що зміни в наказ про розгляд підручників до 23 травня внесено – документ опублікують завтра

Вчителям не потрібно спішити з вибором підручників для перших класів, аби встигнути до 17 травня, адже вони мають час до 23 травня.

Про це “Новій українській школі” повідомило джерело в Міністерстві освіти і науки.

“Зміни в наказ МОН №310 від 2 квітня внесено, тож період для перегляду підручників дійсно подовжено до 23 травня. Проте у відкритому доступі документ з’явиться завтра. Тому ми закликаємо шкільні адміністрації не тиснути на вчителів, щоб ті визначились з підручниками до 17 травня”, –повідомило джерело.

Нагадуємо, що підручники обирають учителі й затверджує педагогічна рада. Важливо, щоб вибір підручників був спільним рішенням вчителів, адже їх друкують раз на 5 років. Отже, всі вчителі, які наступні 5 років працюватимуть у перших класах, користуватимуться саме цими підручниками.

Переглянути підручники можна за цим посиланням. Результати вибору потрібно внести до 23 травня в спеціальну форму в Державній інформаційній системі освіти.

За цим посиланням можна подивитися інструкцію, як обрати підручники.

На вибір учителям представлено понад 80 найменувань підручників з української мови, математики, інтегрованого куру “Я досліджую світ”, іноземних мов, української мови для шкіл з мовою навчання корінних народів або національних меншин, а також підручники з їхніх рідних мов.

 Фото: Pexels


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення