Напишіть нам

Всі теми

24 Травня 2018

МОН рекомендує посилити охорону через поширення випадків отруєння учнів

Міністерство освіти і науки рекомендує посилити охорону та заходи безпеки через поширення отруєння учнів.

Про це йдеться у листі від 22 травня, розісланому в департаменти, управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам закладів середньої, професійної та вищої освіти, передає прес-служба МОН.

“Зокрема, МОН рекомендувало посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Також йдеться про посилення контролю за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров’ю”, – зазначили у міністерстві.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Також міністерство рекомендувало:

 

  • Постійно проводити роз’яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров’ю. Залучати до такої роботи співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів.
  • Розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам’ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.
  • Забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю та життю.

Фото: автор – mohamed_hassan, Pixabay


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення