10 322
0
У МОН не можуть суперечити батькам, які хочуть забрати дітей на домашнє навчання, але хочуть бути впевнені, що ця дитина не відстане від своїх однолітків і отримає адекватну освіту.
Про це заявила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич у рамках П’ятої національної (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2019 у Харкові.
Йдеться про законопроект “Про повну загальну середню освіту”. Нині за нього проголосували тільки у першому читанні.
“У законопроекті є умова, що батьки дітей, які переходять на домашнє навчання, повинні кожні півроку звертатись до школи, яка має на обліку цю дитину. Це треба для того, аби школяр або школярка поспілкувались з учителями, які зможуть перевірити їхній рівень знань. Себто, якщо дитина значно відставатиме від однолітків, батькам рекомендуватимуть повернути дитину до школи”, – пояснила міністерка.
До того ж, Лілія Гриневич згадала про індивідуалізацію навчання, про що теж йдеться у вищезгаданому законопроекті.
“Якщо дитина ходить, до прикладу, в музичну чи художню школу, це можна закарбувати у навчальному шкільному процесі. Тоді учень не ходитиме на уроки музики, а зможе присвятити цей час чомусь іншому, що є для нього важливим”.
Докладніше про те, які зміни пропонує законопроект про середню освіту, читайте тут. Продовження пояснень – за посиланням.
Фото: автор – White77, Pixabay
Обговорення