Напишіть нам

Всі теми

23 Серпня 2019

Гриневич виступила проти збільшення навантаження на вчителів з 18 до 20 год

Міністерка освіти і науки Лілія Гриневич виступила проти ініціативи Міністерства фінансів щодо збільшення навантаження на вчителів з 18 до 20 годин.

Про це вона розповіла користувачам Facebook під час онлайн-трансляції.

Міністерка наголосила, що не варто посилатися на те, що за кордоном навантаження на вчителів більше. Мовляв, треба врахувати, що специфіка розрахунку навантаження відрізняється. У нашій культурі педагогічним навантаженням називають тільки “горлові” години вчителів. Окрім цього, у багатьох країнах у навантаження вчителя враховують всю його роботу.

“Не тільки години вчителя, а й перевірку зошитів, і те, що він робить зі своїм класом як класний керівник, і те, що робить в індивідуальних заняттях з дітьми. У нас ця робота не входить у навантаження, тому виглядає як 18 годин на тиждень. Але вчителі насправді працюють значно більше. Особисто я буду захищати позицію, що неможливо змінювати таке навантаження вчителів”, сказала Лілія Гриневич.

Вона також зауважила, що рішення залежить від позиції нового Кабміну та міністра освіти і науки.

Справа в тому, що на початку серпня Міністерство фінансів запропонувало підвищити ефективність використання бюджетних коштів у сфері освіти і науки, піднявши навчальне навантаження на вчителя з 18 до 20 годин.

Фото: автор – silviarita,  Pixabay

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення