5 028
0
Проєкт “Фінська підтримка реформи української школи” шукає виконавця дослідження про те, яких тренінгів потребують вчителі Закарпатської та Чернівецької областей.
Остаточні заявки потрібно надіслати до 23 лютого на oksana.nesterova@fcg.fi.
Йдеться про тренінги для вчителів біології, математики, хімії та фізики.
Бюджет дослідження – до 15 тисяч євро. Термін виконання – 3 місяці, включно із підготовкою впродовж березня-травня 2020 року.
Постачальник послуг повинен:
1. Провести попередній аналіз й огляд даних, приділивши особливу увагу питанням:
2. Провести опитування або здійснити дослідження, особливо зосередивши увагу на такому:
3. Виявити вчителів-предметників (за напрямами: математика, біологія, хімія, фізика), які мають низький рівень володіння мовою, але вмотивовані у її вивченні та викладанні – вони мають стати цільовою аудиторією для подальшого підвищення кваліфікації.
4. Знайти національного експерта, який зможе проаналізувати потреби вчителів-математиків та в межах проєкту складе предметно-орієнтовну частину навчальної програми для навчання/підвищення кваліфікації вчителів математики.
5. Визначити, який формат та канали комунікації є найбільш прийнятними для роботи з ЦА – вчителі-предметники у Закарпатті та Чернівецькій області.
6. Підготувати аналіз ризиків проєкту.
7. Запропонувати орієнтири, як можна було б реалізувати ідею проведення тренінгів для вчителів біології, математики, хімії та фізики українською мовою в обох цільових регіонах.
8. Поширення та пропаганда результатів шляхом проведення публічних і стратегічних обговорень.
Постачальник послуг представить такі результати:
Детальніше про завдання та вимоги до заявок дивіться у документ нижче.
ТЗ_Дослідження для тренінгівЗавантажити документ можна за цим посиланням
Окрім того, фінський проєкт шукає виконавців для проведення комунікаційних кампанії у Закарпатській та Чернівецькій областях.
Фото: автор – realinemedia, Depositphotos
Цей матеріал підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії. Висловлені тут погляди жодним чином не можуть сприйматися як офіційна думка Європейського Союзу чи Міністерства закордонних справ Фінляндії.
Обговорення