Напишіть нам

Всі теми

17 Вересня 2018

Безпечна школа. Відкрито онлайн-курс з домедичної допомоги

ГО “Смарт освіта” спільно зі студією онлайн-освіти EdEra запустили курс з домедичної допомоги для вчителів і всіх охочих.

“Безпека для дитини – один із головних принципів Нової української школи. Для того, щоб організувати безпечне шкільне середовище, вчительство має володіти певними навичками. Одна з них – навичка домедичної допомоги” йдеться на сторінці курсу.

Курс поділено на дві лекції: “Як діяти вчителю/-ці” та “Чому вчителю навчити учнів”.

У першій лекції йдеться про те, що робити в разі непередбачуваної ситуації, як допомогти дитині або іншому дорослому, як уникнути паніки в групі та правильно покликати професійну допомогу.

У другій лекції є пояснення, як навчити дитей діяти самостійно в критичних ситуаціях та чого ще їх потрібно навчити.

Лектор курсу В’ячеслав Черненко  практик, який має медичну освіту та досвід роботи в цій сфері. Він є магістром парамедицини, міжнародним тренером з домедичної і невідкладної допомоги, хірургом.

Курс створено насамперед для вчителів, проте його можуть проходити всі охочі, адже навичка надавати першу допомогу важлива для всіх людей. Відео доступні цілодобово, реєстрація не закриватиметься. Після проходження слухачі курсу отримають електронний сертифікат.

Цей курс представлений ГО “Смарт освіта” в межах проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

“Нова українська школа”

Фото: автор – OLJensa, Depositphotos


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.