Напишіть нам

Всі теми

19 Серпня 2019

З 1 вересня учні вивчатимуть фінансову грамотність за новими підручниками

Учні 10-х та 11-х класів зможуть навчатися за новими навчальними матеріалами про фінансову грамотність.

Про це повідомляють у МОН.

Програма, навчальний посібник та робочий зошит враховують зміни у фінансовій галузі за останні 5 років. У навчальних матеріалах є блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти тощо.

Посібник містить 5 розділів і 25 тем. Відтак, учні дізнаються про сучасну фінансову систему, фінансові установи та їхні послуги. У результаті, учні зможуть навчитись ефективно управляти власними фінансами та відповідально користуватись фінансовими послугами.

Завантажити матеріали можна тут:

До розробки матеріалів долучились фахівці МОН, проект USAID “Трансформація фінансового сектору”, Університет банківської справи.

Представники Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” впевнені, що читачами нових підручників стануть не тільки учні середніх шкіл, а і їхні батьки та родичі, які зможуть знайти у посібнику корисну для себе інформацію.

Водночас повідомляється, що згідно з дослідженням “Фінансова грамотність, фінансова інклюзія та фінансовий добробут в Україні”, яке провів проєкт USAID “Трансформація фінансового сектору” у червні 2019 року, українці мають низький рівень фінансової грамотності порівняно з іншими країнами – 11,6 із 21 балів. Це один з найнижчих показників серед 30 країн, які входять до Організації економічного співробітництва та розвитку.

Нагадаємо, що 78% підручників для 2 класу НУШ доставлені в регіони, для 5, 6 та 11 – від 39% до 100%.

Фото: МОН

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


29 Вересня 2020
10.52
29 Вересня 2020
Тест 10.00
25 Вересня 2020
Тестовая запись
23 Вересня 2020
Тест 14.52

Обговорення