Напишіть нам

Всі теми

1 Грудня 2018

Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Для кого?
✔️ представники неурядових організацій
✔️ студенти, молодь
✔️ представники малого і середнього бізнесу
✔️ освітяни
✔️ усі зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС.

Серед презентованих програм та проектів:
✏️ Horizon 2020
✏️ Creative Europe
✏️ Culture Bridges
✏️ Erasmus+
✏️ COSME
✏️ Enterprise Europe Network (EEN)
✏️ EU4Business
✏️ EU Study Days (Єврошкола)
✏️ eTwinningPlus та ін.

Також буде презентовано діяльність ✏️ Інформаційного центру ЄС у Сєвєродонецьку, що працює на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Презентація проводиться Представництвом ЄС в Україні і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які воно організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС 🇪🇺️

📲 За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455 23 75, skorolkov@internews.ua або до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, osavenko@internews.ua.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Подія на FB

Місто

Сєвєродонецьк

Адреса

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, лабораторний корпус (вул. Донецька, 41), ауд. 119 (1-й поверх)

Час

3 грудня
13:30-15:00

Організатор

Вартість

безкоштовно

Купити квитки

Рекомендації

Обговорення