Напишіть нам

Всі теми

13 Липня 2020

Школа менторів від “Про.Світ”

Школа менторів від “Про.Світ” орієнтована на освітніх управлінців, представників громадських організацій, HR-фахівців та менеджерів компаній, які прагнуть особистісного росту і шукають можливості для розвитку організації та команди.

Що ви отримаєте?

✔ Раз і назавжди розберетесь, хто такий ментор, коуч, фасилітатор і зрозумієте, як ефективно застосовувати ці ролі в індивідуальній та груповій роботі.

✔ Навчитесь базовим елементам коучингу та методикам особистої діагностики. Це суттєво заощадить ваш час та кошти в процесі онбордингу нового співробітника, або ж, допоможе правильно супроводжувати свого підопічного/команду в процесі досягнення цілі.

✔ Дізнаєтесь про різні стадії розвитку команди, визначите на якій з них знаходиться ваша і як перейти на щабель вище так, аби ніхто не звільнився і не втратив мотивацію.

✔ Вивчите основи фасилітації, які допоможуть перетворити прийняття групових рішень на демократичний та ефективний процес. Саме навчики фасилітації дають надію на те, що беззмістовні наради назавжди зникнуть з вашої організації. Теорію закріпимо практикою.

✔ Розберетесь в основах спіральної динаміки та дізнаєтесь, як краще порозумітися зі всіма членами вашого колективу чи групи, аби перетворити їх на справжню команду.

✔ Учасники, які покажуть найбільш успішні результати під час навчання, отримають можливість стати ментором однієї з українських шкіл в рамках програми “Школа 3.0”.

Про тренерів:

Анка Уварова - керівниця Центру інноваційної освіти “Про.Світ”, соціальна підприємиця. Випускниця програми “Лідери Нової Української школи”, а також отримала диплом з фасилітації та коучінгу в Deep Democracy Institute.

Олександра Пєтушкова - керівниця краудфандингової платформи GoF, експертка з проектного менеджменту та краудфандингу, сертифікована молодіжна та освітня тренерка, магістриня Інституту Лідерства та управління неприбутковими організаціями (УКУ).

Олександра Мухіна - координаторка освітніх програм та комерційних проєктів “Про.Світ, наставниця менторів у рамках програми “Школа 3.0”, модераторка проектів на краудфандинговій платформі GoF, екс-вчителька альтернативної школи ThinkGlobal.

Долучайтеся до трансляції можна за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місто

Київ

Адреса

Centre of Innovational Education "Pro.Svit" (вулиця Бориса Грінченка, 9)

Час

28 жовтня - 1 листопада

Організатор

Про.Світ

Вартість

"Стандарт" - 7000 грн
"Last Chance" (останній тиждень перед датою проведення відповідного етапу) - 7500 грн за участь однієї людини

Купити квитки

Рекомендації

Обговорення