На 2-денному базовому тренінгу з розвиткку емоційного інтелекту “Мова серця” ми знайомимось з основами Емоційного інтелекту (EQ) та відпрацьовуємо навички емпатійного спілкування, фокусуючись на основних елементах методу Ненасильницької комунікації.
Основні теми тренінгу:
Введення в Емоційний інтелект (EQ).
Емпатійне спілкування за методом Ненасильницької комунікації (ННК).
Чотири компоненти ННК:
- безоціночне спостереження
- визнання почуттів
- визначення потреб
- висловлювання прохань
Способи встановлення зв’язку “від серця до серця”.
Можливі реакції у конфліктній ситуації.
Емпатія та самоемпатія.
Реакція на критику.
Зробіть внесок у розвиток своєї дитини – подаруйте 2-денний тренінг Вчителю вашої дитини!
Вартість участі – 2 000 грн. Освітянам знижка - 50%.
Щоб зареєструватись або дізнатись подробиці, перейдіть, будь ласка, за цим посиланням.
З будь-яких питань телефонуйте, будь ласка: +38 (050) 550 9 550, +38 (097) 096 27 43 (Олександр)
Про тренера.
Марина Вострова - арт-коуч, психотерапевтичний кінезіолог, психологиня, яка вірить у цілющу силу мистецтва та творчу природу людини, авторка та ведуча тренінгових програм із налагодження гармонійних стосунків, тренер з розвитку емоційного інтелекту, сертифікований інструктор-консультант Інституту Регенерації Людини (INSTITÚT REGENERÁCIE CLOVEKA, Словаччина).
За плечима у Марини більше 30 тренінгових днів з міжнародними сертифікованими тренерами з ненасильницької комунікації. Марина має більше 10 років досвіду психологічного консультування та тренінгової роботи, більше 20 років перебуває у щасливому шлюбі та виховує трьох дітей. Психолог освітніх проектів “Інтегральне лідерство в освіті” та “Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України”.
* Ненасильницька комунікація (ННК) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 60-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Б. Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, ефективний у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.
Обговорення