Пам’ятаєте тих дітей у своєму класі, яких систематично ігнорували, “виключали” із спільної компанії? Або того “дивного” худорлявого хлопчика, до якого постійно чіплялися сильніші та старші? Чи навіть тих “ботанів”, які старанно вчилися, давали усім списувати, аби тільки заробити собі гарну репутацію, а їх все одно повсякчас ображали?
Як термін, булінг з’явився в українському суспільстві, та навіть вже у правовому полі, не так давно. Та, як явище, певно, був завжди. Тільки чомусь вважалося, що з цим нічого не можна вдіяти, або ж це навіть “загартовує характер”.
Перше, що видасть вам Google-перекладач за запитом слова “bullying”, буде “знущання”… І це точно вже не про прості “смикання за косички” чи навіть разові бійки.
Під час тренінгу разом із дитячою психологинею Єкатєріна Гольцберг розбиратимуть:
• Що таке поняття “булінг” та “антибулінг”?
• Природа походження та джерела виникнення цькування в колективі класу;
• “Жертва” та “агрессор” й наслідки булінгу для обох сторін;
• Що може зробити вчитель: коректні, правильні та ефективні дії при виявленні булінгу серед дітей.
Коли?
12 травня з 10 до 14 з перервою на чай та смаколики
Кому цікаво?
Вчителям будь-якої ланки
Які умови участі?
Група складає до 16 осіб. Є можливість отримати грант на навчання від ГС “Освіторія”, заповнивши відповідні поля у реєстраційній формі.
Також можлива участь на платній основі. Організаційні витрати, 4-годинний тренінг, навчальні матеріали, забезпечення перервами на чай та смаколики, сертифікати – 400 грн/людини
З будь-яких питань - сміливо звертайтеся на поштову скриньку: kny@osvitoria.org
Зареєструватись можна за цим посиланням.
Обговорення