Напишіть нам

Всі теми

22 Листопада 2019

Міжнародна освітня конференція “Навчання та працевлаштування людей із синдромом Дауна: практичні рішення та нові можливості”

5-6 грудня у Києві відбудеться щорічна конференція ВБО “Даун Синдром”, присвячена шкільній допрофесійній підготовці, працевлаштуванню та самостійному життю людей із ментальною інвалідністю.

Конференція буде корисною для директорів, методистів та вчителів спеціальних та загальноосвітніх шкіл, які впроваджують інклюзивну форму навчання.

Організатори запрошують також представників громадських організацій, що супроводжують молодь та дітей з ментальною інвалідністю.

“Ми переконані, аби людина з ментальною інвалідністю могла успішно працювати, необхідно закладати “правильний фундамент” у її розвитку ще з дитинства. Система освіти повинна пропонувати дітям та підліткам з ментальною інвалідністю таке навчання, яке б сприяло розвитку навичок та компетенцій, що були б корисними при працевлаштуванні”, - зазначають організатори.

На дводенній конференції спеціалісти з усього світу поділяться практичними навичками та досвідом роботи з людьми із ментальною інвалідністю, розкажуть як підготувати їх до самостійного життя, що треба знати при їх працевлаштуванні, як працює інклюзивна та спеціальна освіта за кордоном. І головне – як все це можна втілити в Україні.

Серед спікерів заходу будуть дві представниці Європейської Даун Синдром Асоціації – Кора Хальдер (Німеччина), членкиня ради та Анна Контарді (Італія), віцепрезидент цієї Асоціації. Також учасники зможуть почути таких фахівців з Нідерландів як Хенк Бонс та Йоланда де Вріес, Арєнда Василенко-ван де Рей (Україна – Нідерланди), Іванна Віхтинська (Україна), Наталія Ліщук (Україна) та інших.

Програма конференцію доступна тут.

Зареєструватись можна тут.

Детальніше про конференцію - за цим посиланням.

Подія на FB

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber

Місто

Київ

Адреса

Leonardo hall (вул. Богдана Хмельницького 17/52, 2-й поверх)

Час

5-6 грудня

Організатор

ВБО «Даун Синдром»

Вартість

Купити квитки

Рекомендації

Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.