Історії важливі! Погоджуєтеся? Історії, що з нами трапляються, дійсно вагомі в нашому житті саме тому, що є причиною багатьох наших вчинків та виборів. Іноді свідомо, а подеяк і ні.
Будь-як, історії щось означають для кожного та кожної з нас. Та погодьтеся, що не всі історії однаково цікаві, зворушливі, захопливі та відгукуються десь глибоко всередині. Й кожну історію можна розповісти по-різному, аби зачепити слухачів та читачів. Більше того – іноді вдало викладена історія стає запорукою подальших звершень, здобутків та проектів.
Модне слово “сторітелінг” з’явилося в нашому лексиконі не так давно, але швидко інтегрувалося чи не в усі сфери життя. Сторітелінг тут, сторітелінг там, вона стала успішною блогершою завдяки своєму сторітелінгу, він зайняв високу позицію в компанії тому, що влучно презентував свою історію і так далі. То що це за звір такий і яке його місце в освіті? 🧐
Спробуємо розібратися та опанувати мистецтво створення історій разом з нашою креативною тренеркою – Інною Большаковою.
* Чому історії нас “чіпляють”? Маніпуляція чи відвертість? Заохочення чи покарання? Пояснення чи “зайві” факти? Дії чи цінності?
* Освітній сторітеллінг: задачі, види, рівні, особливості використання.
* Чи є різниця між оповіданням, описом та історією? Які елементи є ключовими в написанні історій? Та як створити “правильну історію”: дидактичні інструменти.
Зареєструватись можна за цим посиланням.
Які умови участі?
На усі місця надається грант від ГС “Освіторія” на основі мотиваційного листа (відповідь у реєстраційній формі на питання “Опишіть, чому вам хотілося б отримати грант на навчання від ГС “Освіторія” і яким чином ви будете використовувати набуті навички?”)
У разі виникнення будь-яких питань, без вагань пишіть на електронку: kny@osvitoria.org.
Обговорення